Te fundit

Teknologji

  August 6, 2022

  5 lojërat më të mira të Blockchain për tu luajtur për 2022

  Lojërat nuk janë më një hobi. Blockchain dhe NFT-të kanë vërtetuar se ato mund të jenë gjithashtu një burim i qëndrueshëm…
  July 30, 2022

  Si mund te bleni Bitcoin ne kosove?

  Blerja e bitcoin dhe kriptovalutave të tjera në Kosovë është një proces i thjeshtë dhe zakonisht merr më pak se…
  August 3, 2022

  Roli i Bitcoin në krizën Rusi-Ukrainë

  Financat zakonisht luajnë një rol të madh në luftëra, por lufta Rusi-Ukrainë është konflikti i parë i madh me një…
  July 26, 2022

  Parashikimi i çmimit të Bitcoin 2022–2030

  Bitcoin nuk ka nevojë për prezantim, pasi kjo kriptomonedhë shkatërruese ishte e para që prishi dyert brenda sektorit. Gjatë viteve të…
  July 27, 2022

  Kosova tani ka ndaluar minierat e kriptomonedhave për të kursyer energjinë elektrike

  Qeveria e Kosovës të martën prezantoi një ndalim të minierave të kriptomonedhave në një përpjekje për të frenuar konsumin e…
  August 3, 2022

  Si te investoni në Bitcoin?

  Investimi në Bitcoin ( BTCUSD ) mund të duket i ndërlikuar, por është shumë më i lehtë kur e ndani në hapa. Investimi ose tregtimi…
  June 26, 2022

  Qka është dhe si funksionon Bitcoin

  Qka është Bitcoin? Bitcoin është një monedhë dixhitale e decentralizuar që ju mund ta blini, ta shisni dhe ta shkëmbeni…
  August 4, 2022

  Firma Crypto Nomad humbet rreth 190 milion dollarë nga hakimi

  Nomad, një protokoll urë për transferimin e argumenteve të kriptove nëpër blloqe të ndryshme, humbi afërsisht 200 milionë dollarë në…
  August 3, 2022

  Lojrat ku mund te fitoni Crypto “FALAS”!

  Cilat janë lojërat kripto për të fituar Play? Këto lojëra unike kanë argumente vendase që mbështesin ekonomitë e lojërave. Ju blini,…

  Gaming

   June 26, 2022

   CSGO – FINALET E PRANVERËS BLAST 2022 – PARASHIKIMI I FITUESVE

   Sezoni i Pranverës BLAST Premier është vendosur të përfundojë këtë javë me finalet e LAN në Altice Arena në Lisbonë,…
   June 28, 2022

   Final Fantasy 16 nuk ka zërin amerikan të aktrimit për shkak të amerikanëve të zemëruar

   I gjithë dialogu në anglisht është duke u regjistruar në anglisht britanike, me sa duket për të mos ofenduar amerikanët…
   August 3, 2022

   Lojrat ku mund te fitoni Crypto “FALAS”!

   Cilat janë lojërat kripto për të fituar Play? Këto lojëra unike kanë argumente vendase që mbështesin ekonomitë e lojërave. Ju blini,…
   August 6, 2022

   5 lojërat më të mira të Blockchain për tu luajtur për 2022

   Lojërat nuk janë më një hobi. Blockchain dhe NFT-të kanë vërtetuar se ato mund të jenë gjithashtu një burim i qëndrueshëm…
   July 28, 2022

   Update i fundit CSGO mund të jetë më i madhi ndër vite

   Nëse jeni adhurues i CSGO , përgatituni për disa nga ndryshimet më të mëdha që ka parë loja në vite. Si pjesë…
   June 26, 2022

   No Man’s Sky Switch Edition nis këtë vjeshtë – Review

   Krijuesi i No Man’s Sky Hello Games është bashkuar me Bandai Namco për të sjellë titullin e tij të suksesit…
   July 29, 2022

   STEWIE2K LARGOHET NGA KONKURRENCA CS:GO

   “Krimineli Smoke” është larguar nga godina. Jake “Stewie2K” Yip, një nga figurat më të njohura dhe të profilizuara në skenën…
   June 29, 2022

   Apex Legends Mobile – Review

   Apex Legends është bërë në madhësinë e xhepit me Apex Legends Mobile , një version krejtësisht i veçantë i lojës Battle Royale për…
    August 13, 2022

    Kush Ishte Enver Hoxha para se te behej diktator?

    Si sundimtar i atij vendi për 40 vjet pas Luftës së Dytë Botërore , ai detyroi transformimin e tij nga një relike gjysmëfeudale e Perandorisë Osmane në një…
    August 11, 2022

    Evropa e mban një sy të kujdesshëm ndaj Kosovës, Serbisë

    Ju lutem klikoni like tek faqja jone! POLITICO shpjegon pse disa shkurtimisht kishin frikë nga konflikti i armatosur dhe çfarë…
    August 10, 2022

    Njihuni me Samir Mane, miliarderin e parë shqiptar

    Samir Mane, Presidenti dhe CEO i Balfin Group, kompania më e madhe private në Shqipëri, është shpallur miliarderi i parë…
    Back to top button